KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087280

nr 1708 7280

Elisabeth Ekwall

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Kopia efter William Bouguerau, "Loves Resistance". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x45 cm

Elisabeth Ekwall, svensk bildkonstnär född 1950.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 juni 2025
kl 20:42:14

Elisabeth Ekwall

Läs mer om Elisabeth Ekwall